Hakkımızda

www.tuketiciyardim.com ; 15 Mart 2012 Dünya Tüketici Hakları Gününde hizmete girmiştir. Tuketiciyardim.com ülkemizde etik tüketicilik ve etik ticaret ilkelerinin yerleşmesine ufakta olsa katkı sağlamayı amaçlamıştır.

Üretici, esnaf, sanayici ve nihayi tüketiciyi bir araya getiren platforum olan tuketiciyardim.com, aynı zamanda ülkemiz kaynaklarını etkin ve verimli kulanılması, savurganlıkdan uzak bilinçli tüketici davranışlarının yerlişimine de katkıda bulunacaktır.

Tüketicilere yasal hakları ve sorumlulukları konusunda uzmanlarımızın verdigi bilgiler çercevesinde yerine getirilecektir. Firmalar tarafından verilen hizmetin daha profesyonel ve sorunsuz olmasını tüketici memnuniyeti ön planda tutan kurumsal firmalar da kendilerini ifade edecekler, kaliteli hizmet sunumuna imkan sağlayacaktır.

 

 

keçiören düğün salonu keçiören toplantı salonu keçiören düğün salonları ankara düğün salonu keçiören nikah salonu ray dolap ankara mutfak dolabı ankara banyo dolabı ankara vestiyer ankara duvar ünitesi ankara gardrop ankara tv ünitesi ankara vestiyer duvar ünitesi tv ünitesi gardrop mobilya mobilya ankara bamya çorbası etli ekmek mevlana pide bıçak arası konya tandır kuzu tandır fotokopi makinası fotokopi web tasarımı ankara tercüme büroları tercüme ankara tercüme simultane tercüme fotokopi makinası kiralama fotokopi makinası satışı fotokopi makinası tamiri