Nasıl Çalışıyoruz ?

NASIL ÇALIŞIYORUZ ?

Tuketiciyardim.com, tüketicilerin günlük yaşamında karşılaştığı tüketici sorunları sitemize iletmeleri durumunda web sayfasına yerleştirmektedir. Sitemize gelen her bir şikayet, redaktörlerlerin hukuk ve gelenek görenekler ile görgü kuralları bakımından inceleme ve denetiminden geçtikten sonra sisteme eklenmektedir. Firmalar da her gün şikâyetlerini Tuketiciyardim.com’dan takip etmekte ve bunlara çözüm üretmeye çalışmaktadır.

Sitemiz uzmanları, firmaların tüketici şikayetine cevap vermemeleri durumunda tüketiciye tüketici mevzuatı çerçevesinde gerekli bilgiyi vererek doğru davranış oluşumuna katkıda bulunmaktadır.

 

keçiören düğün salonu keçiören toplantı salonu keçiören düğün salonları ankara düğün salonu keçiören nikah salonu ray dolap ankara mutfak dolabı ankara banyo dolabı ankara vestiyer ankara duvar ünitesi ankara gardrop ankara tv ünitesi ankara vestiyer duvar ünitesi tv ünitesi gardrop mobilya mobilya ankara bamya çorbası etli ekmek mevlana pide bıçak arası konya tandır kuzu tandır fotokopi makinası fotokopi web tasarımı ankara tercüme büroları tercüme ankara tercüme simultane tercüme fotokopi makinası kiralama fotokopi makinası satışı fotokopi makinası tamiri